De Suede Eco-Fur schaatsen van Roces maken deel uit van de Iceglamour collectie. Ze zijn ontworpen voor kunstschaatsen en hebben een volledig functionele toe-pick Blade, ideaal voor het verbeteren van sprongen en draaien. Zoals de naam al zegt, zijn deze schaatsen gevoerd met zacht, eco-bewust bont voor warmte en gezelligheid op kille dagen.
Technische eigenschappen:
Duurzaam bovenwerk en tong gemaakt van milieuvriendelijk synthetisch suède
Zachte binnenkant gevoerd met milieuvriendelijk synthetisch bont
Een anatomisch gevormd voetbed biedt een uitstekende, natuurlijke pasvorm
Gemaakt met een roestvrijstalen Blade voor een langere levensduur
Vetersluiting voor een slanke en glamoureuze uitstraling
Biedt hoge laterale ondersteuning in de hielzone voor optimale krachtoverbrenging
Sara LangmanKemnay, Verenigd KoninkrijkGeverifieerde koper5 van 5Mijn dochter had moeite met het vinden van schaatsen die lekker zaten; ze is nogal gevoelig. Dit waren de enige die ik kon vinden in maat 2 met een voering van bont. Ik heb ze niet laten slijpen, voor het geval ze ze niet leuk zou vinden en ze dan niet meer zou kunnen terugsturen… Toen ze aankwamen, waren ze al geslepen, zodat ze ze meteen kon gebruiken, en ze vindt ze geweldig! Een maat groter nemen werkt zeker!Synnøve KnappenFjell, NoorwegenGeverifieerde koper5 van 5Mooie schaatsenAlix yharrassarryHendaye, FrankrijkGeverifieerde koper4 van 5De laars is breed, dat is wat ik zocht, dus vrij comfortabel, maar ik heb ze nog niet echt kunnen testen omdat het slijpen niet goed is gedaan.Antwoord van SkateProBedankt voor je beoordeling. Het spijt ons te horen dat er een probleem is met het slijpen. We hopen dat je ze binnenkort goed kunt testen en daarna een nieuwe beoordeling kunt geven. //Je SkatePro-team 😊Elisabeth L.Oslo, NoorwegenGeverifieerde koper5 van 5Ik ben erg tevreden met mijn schaatsen. Ze zitten goed en zijn vooral warm :)Klironomou isminiΧολαργοσ, GriekenlandGeverifieerde koper5 van 5SuperLinda Agathe OldeideBergen, NoorwegenGeverifieerde koper5 van 5Zeer goed. Ik heb veel gelezen en deze passen perfect. Ik draag maat 39 en heb maat 41 gekocht. Ik had ook maat 40 kunnen kopen en dan nog steeds voldoende ruimte gehad voor dikke sokken.Ann Therese Sandal StamnesfetUlset, NoorwegenGeverifieerde koper5 van 5Zeer mooie schaatsen, prachtige kleur die lichter is dan op de foto. Ze waren helaas te groot, daarom heb ik ze teruggestuurd. Een maat kleiner paste beter, maar is nog steeds ruim. Er is dan ruimte voor een goede wollen zool en dikke sokken. Mij werd aangeraden een maat groter te nemen dan mijn gebruikelijke maat, zodat ik ruimte zou hebben voor een goede sok. Ze waren veel te groot. Verder zijn het stevige schaatsen die comfortabel aan de voet zitten. Ze zijn een favoriet geworden.Ieva LāceIkšķile, LetlandGeverifieerde koper5 van 5Mooi, comfortabel, warm en van hoge kwaliteit. Ik kan ze zeker aanbevelen..Noorwegen5 van 5Is dit mogelijk?! :-)
Absoluut alles is perfect! En zo snel geleverd! Ik heb voor maat 42 gekozen, wat misschien iets te klein was, maar de schaatsen passen perfect. Zelfs met dikke sokken. Ik heb een grote glimlach op mijn gezicht, en buiten is het koud! Joepie! Bedankt!!!Charlotte S.Haugesund, NoorwegenGeverifieerde koper5 van 5Prachtige schaatsen en ongelooflijk goed en warm!