Ervaar bescherming op maat voor verschillende sporten en activiteiten met de Ennui BLVD Beschermende Shorts
Of je je nu opmaakt voor een marathon Grand Prix schaatsen of klaar bent voor een spannende sessie in de besneeuwde, met sneeuw bedekte bergen, de Ennui BLVD zorgt voor bescherming gericht op je heupen, stuitje en dijen.
Technische eigenschappen:
De pads kunnen worden losgemaakt, zodat je alleen de meest essentiële gebieden kunt beschermen met behoud van bewegingsvrijheid.
De gebruikte materialen zijn van een zeer goede kwaliteit en bieden flexibiliteit, lichtheid en ademend vermogen om je prestaties te optimaliseren.
Deze Bescherming shorts zijn CE gecertificeerd voor skaten, fietsen, motorrijden en hebben zelfs tests doorstaan bij -4°F (-20°C) voor wintersport.
Dominik L.Wilen b. Wil, ZwitserlandGeverifieerde koper5 van 5Beschermingsbroek: ontwikkeld door een skater voor skaters, en dat is duidelijk te merken. De beschermers zitten op de juiste plekken en zijn zelfs verstevigd met een harde schaal. Mijn stuitbeen en heupen zijn nu al blij dat ze extra beschermd zijn als het erop aankomt. De broek is dankzij het netweefsel zeer comfortabel en ademend. Volgens de fabrikant moet de broek relatief hoog worden gedragen om optimale bescherming te garanderen. De bovenste elastische band zit goed aansluitend, de onderste elastische banden aan de dijen zouden wat strakker mogen zitten. Voor de rest is het, zoals we van ennui gewend zijn, weer een hoogwaardig en doordacht product.Michał PaszkowskiOtwock, PolenGeverifieerde koper5 van 5Comfortabel en je kunt je veilig voelen tijdens een val... gewoon een deel van het harnas....Inger JensenAarhus C, DenemarkenGeverifieerde koper5 van 5Zeer goede kwaliteitJan HansenBrønshøj, DenemarkenGeverifieerde koper5 van 5Heeft me veel blauwe plekken bespaardstefan kigyosikosice- slovakia, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Ik ben erg blij.Sander W.Helsinki, FinlandGeverifieerde koper4 van 5De gewatteerde shorts zijn over het algemeen comfortabel en kunnen over gewone shorts worden gedragen, waardoor ze er op het eerste gezicht gewoon uitzien als zwarte shorts met veel rare zakken. Een klein probleem is dat de tailleband vrij strak zit en soms een beetje ongemakkelijk aanvoelt als je hem langere tijd draagt. Ik weet niet zeker hoe goed de padding werkt omdat ik nog niet echt ben gevallen, maar de pads zijn vrij stevig en ik voel een verschil als ik ga zitten, dus ik denk dat ze prima zullen werken.Joachim B.Mülheim An Der Ruhr, DuitslandGeverifieerde koper4 van 5De harde doppen bieden extra bescherming en kunnen worden verwijderd.nicolas sinodinosPARIS, FrankrijkGeverifieerde koper4 van 5Als je op zoek bent naar een korte broek die geen pijn doet, dan is deze iets voor jou. Helaas is hij te groot voor mij, dus ik stuur hem terug en wacht op de S/M.
Het schuim is dik en er zit vooral een extra plastic hoes bij, het enige probleem waarvan ik hoop dat het naar de maat hieronder gaat: als je valt en je buigt voorover, rekt de stof uit en omdat het rekbaar is, ontstaat er een gat tussen de beschermingen waardoor je mogelijk niet beschermd bent. Merk op dat dit het geval is met alle shorts die ik heb getest. En deze heeft de verdienste dat hij echt schuim + plastic heeft. Die met alleen schuim doen pijn als je valt, dat is zeker, ik vind het meeste schuim te dun.Ioannis KaravokyrisVoula Attica, GriekenlandGeverifieerde koper5 van 5Ik heb hem 3 dagen achter elkaar gebruikt... uitstekende pasvorm en blijft goed zitten... (gemiddelde snowboarder) // Pas op met de maten... - na een tijdje vergeet je dat je het draagt... totdat je valt (snowboarden - natuurlijk val je) maar je voelt er niets van - helemaal geen pijn (en geen blauwe plekken) ... geweldig product ... ik had de stof moeten wassen voor het eerste gebruik... je kunt de beschermpads eruit halen om het te wassen...ES ASVerenigd Koninkrijk5 van 5Ik had een probleem met meerdere verwarrende maattabellen online. De officiële maattabel bij het product is als volgt:
S: 63-68cm / 24.8-26.8 inch
M: 68-72cm / 26.7-28.4 inch
L: 72-76cm
XL: 76-80cm
De maattabel is nog steeds verwarrend! Ik ben 183cm of 1.80m. Als ik mijn taille meet op het smalste punt onder mijn navel en mijn buik zo ver mogelijk naar binnen trek, kom ik uit op een taillemaat van 70 cm. Ik heb beide versies geprobeerd om te zien welke beter is.
Het elastiek in de taille van de grote maat liet geen extra ruimte over, maar het was los genoeg om me zorgen te maken dat het na verloop van tijd losser zou worden en het broekje uiteindelijk niet meer zou houden. Het dij-elastiek zat bij mij helemaal los. Mijn dijen zijn niet bijzonder mager, maar enigszins gespierd - ik ben wielrenner. Het gaas was over het algemeen erg baggy bij mij in de grote versie.
De small/medium shorts passen veel beter. Het elastiek in de taille is strakker, maar niet oncomfortabel als je staat. De mesh is niet baggy.