Het merk Longway introduceert zijn eerste SCS clamp, waarbij de nadruk ligt op een lichtgewicht ontwerp. Je zult waarschijnlijk als eerste zien dat er gebruik wordt gemaakt van een drievoudig clamp-systeem in plaats van de meer gangbare quad die bij SCS wordt gebruikt. Het ontwerpteam heeft zich geconcentreerd op het elimineren van overtollig materiaal op plaatsen waar minder spanning staat, terwijl delen die zwaarder worden belast, worden verstevigd.
De Precinct V2 clamp is verkrijgbaar in een prachtige reeks kleuren en bevat alle essentiële hardware voor een moeiteloze installatie op je stuntstep.
Stefania M.Latina, ItaliëGeverifieerde koper5 van 5PrachtigElke S.Altenberge, DuitslandGeverifieerde koper5 van 5TopMichael HelmerHalblech, DuitslandGeverifieerde koper5 van 5Ik ben zeer tevredenBirgit RiechertNeubrandenburg, DuitslandGeverifieerde koper5 van 5SuperInna wunderSchwerte, DuitslandGeverifieerde koper5 van 5Ik ben zeer tevredenThibaut LpskGivenchy en gohelle, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5De kraag is ongelooflijk, hij past echt goed en ik heb geen problemen gehad.thomas fehlmannVallamand, ZwitserlandGeverifieerde koper5 van 5Goed, licht en stabielAngelika M.Hamburg, DuitslandGeverifieerde koper5 van 5Alles past, goede serviceStephanie MongereauBois-le-Roi, FrankrijkGeverifieerde koper2 van 5Helaas moest ik de ketting vandaag terugsturen omdat het niet de goede is. Ik hoop snel de juiste te ontvangen.Antwoord van SkateProHallo,
Bedankt voor je reactie.
Helaas was er een probleem met de etikettering en heeft u het verkeerde product ontvangen. Onze excuses voor het ongemak en we zullen ons uiterste best doen om u zo snel mogelijk de juiste clamp te sturen.
Nog een fijne dag!
- Thomas -Lorenz HunzikerFrauenfeld, ZwitserlandGeverifieerde koper5 van 5Tip top zoals altijd