De Krux K5 Nora is een goed presterende truck die geschikt is voor cruiser skateboards en skateboards. Zoek niet verder als je op zoek bent naar wendbaarheid en optimale prestaties in parken, zwembaden of bowls - deze 55 mm hoge Truck levert precies dat. Om het risico op wielbeten te minimaliseren, adviseren we wielen met een maximale diameter van 60 mm te gebruiken. Bij grotere wielen kan het nodig zijn om stootkussens toe te voegen. De truck is gemaakt van een combinatie van hoogwaardig aluminium en staal en biedt een robuuste constructie die klaar is voor intensief versnipperen. Daarnaast zorgt de 129mm (5"), 139mm (5.5"), 144mm (5.65") of 149mm (5.8") hanger van deze Krux Truck voor een betere wendbaarheid, waardoor hij ideaal is voor slalom. Zorg ervoor dat de asbreedte van de trucks overeenkomt met de breedte van het deck voor de beste resultaten.
Jo C.Oslo, NoorwegenGeverifieerde koper5 van 5🔥🙌👍K. UusitaloTurku, FinlandGeverifieerde koper5 van 5Zeer goed.José Pablo Coronado RobledoSetse, MexicoGeverifieerde koper5 van 5Ze hebben een opvallend ontwerp en voelen licht maar stevig aan.Romuald RuffiotCrépy, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Zeer goede trucks, reageren goed op instellingen.
Ik heb de roze krux banden in 96A gezet, wat erg goed is.Dorian BethysChallans, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Geweldige sensaties!!!C. MillerBrookville, Verenigde StatenGeverifieerde koper5 van 5👍👍Stavroula AgioutakiRethymno, GriekenlandGeverifieerde koper4 van 5Misschien voor vrij los verliezen ze een beetje maar zeer comfortabel en lichtgewichtMélanie D.Calais, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Beter dan ik had verwacht! Perfect geschikt voor mijn rijstijl, lichtgewicht en gemakkelijk te hanteren!Ewen BouvierRennes, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5perfect in stijl en kwaliteitThomas B.Walenstadt, ZwitserlandGeverifieerde koper5 van 5Ik dacht dat het roze wit was, maar verder zijn de assen geweldig.