Heb je een stuk onverharde afdaling in het bos ontdekt dat erom vraagt verkend te worden? Kies dan voor de Powerslide Next Edge 150 SUV Off-Road Skates.
Door de robuuste Next Boot te combineren met een op Trinity gemonteerd frame met een groot paar 6" (150mm) banden, kun je snelheid maken en volop genieten van de bospaden. Of je nu heuvels afdaalt of door de vlakke stukken duwt, je doet mee aan een geweldige workout die je uithoudingsvermogen vergroot voor langeafstandsskates.
Kenmerken:
De Next hardboot wordt gerespecteerd om zijn veelzijdige shell en uitstekende pasvorm
Maak gebruik van de geavanceerde MyFit Recall Dual fit liner voor een nauwsluitende, door warmte vormbare pasvorm in twee maten die zich aan je voeten aanpast met memory recall technologie
De frames zijn ontworpen voor hard en extreem rijden en hebben twee grote luchtgevulde off-road banden om trillingen te minimaliseren
Let op: Controleer de schroeven voor het eerste gebruik en draai ze indien nodig vast. Vergeet ook niet om de toestand van de screws regelmatig te controleren na het skaten.
François GINOUXSainte-Marie-aux-Mines, FrankrijkGeverifieerde koper4 van 5Goed, maar zwaarVinicius DamascenoBrasilia, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5De maat was een beetje te klein, maar ik vond het geen probleem om hem terug te sturen en een andere te bestellen. Echt een aanrader, let alleen goed op de maataanduiding.Adrien FRANCOISBONDY, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Het zijn geweldige inline skates, de rubberen banden hebben ongelooflijke grip en ik rijd erop in stortregens - het is een echte traktatie! Een uiterst veelzijdige rolschaats voor alle terreinen, want het model met 2 wielen is nog steeds erg licht! Ik ben echt blij met mijn aankoop!Galtier AlexandreChamalières, FrankrijkGeverifieerde koper5 van 5Zeer goed! snelle levering en zeer tevreden met mijn rolschaats suv
Bedankt skateproPetr D.Jenštejn, TsjechiëGeverifieerde koper5 van 5Eindelijk een echte Off-Road Skates! Vuil/bospad, grind, kiezels of kapot asfalt gaat geweldig en tenzij ik afdaal in het zachte (modder, natte weide of bosgrond... daar gaat het echt niet :D In het natte op asfalt of stoep absoluut ok. ) dus de terrein doorlaatbaarheid is uitstekend. Twee wielen hebben beduidend minder tractie (wetsuit wat ik gewend was van klassieke inline) je moet wennen aan het weggedrag en scherpe bochten "over het randje" rechtuit vergeten, lekker trappen :) De inline skates moeten echt eerlijk worden opgepompt tot 6' dan rijden ze geweldig!!!
Eindelijk off-road skates! Dirt of forrest track, park track of gebroken asfaltweg is allemaal ok, je komt er prima mee door het terrein. Twee wielen hebben relatief weinig tractie, vergeet scherpe bochten over de rand, mooi sidesteps :) De banden hebben hun 6' druk nodig, dan is het gewoon speed!!!!Martin GrüberLudwigshafen am Rhein, DuitslandGeverifieerde koper3 van 5Hallo, goede afwerking maar de schoenen zijn te klein. Mijn voet is te breed.
Helaas moet ik ze terugsturen.Daniel kononowiczHoughton regis, Verenigd KoninkrijkGeverifieerde koper5 van 5geweldig, geweldig om mee te rijden, aanraderMateusz TroszczyńskiGdańsk, PolenGeverifieerde koper5 van 5Supervloeiende resolutie, zeker een aanrader.