Het product is uitverkocht, maar komt mogelijk weer op voorraad. Leveringstijd is onbekend. Bekijk vergelijkbare producten
×
Menu

The Try-Hard Zonnebril

Uitverkocht product. Kan helaas niet meer geleverd worden

Beschrijving

Maak kennis met de Try-Hard zonnebril van Pit Viper, gemaakt voor diegenen die training met uiterste ernst benaderen. Deze zonnebril wordt geleverd met een onderscheidend verwisselbaar lenssysteem waarmee je de lenzen kunt aanpassen aan verschillende lichtomstandigheden. De lenzen zijn gemaakt van polycarbonaat en bieden 100% UVA- en UVB-bescherming, met een lichtdoorlaatbaarheid van 8,5% tot 12%, ideaal voor heldere dagen. De doorkijkkleur verbetert de visuele scherpte en de meegeleverde Climax bonuslens biedt een alternatieve keuze.

De Try-Hard zonnebril heeft ook het geavanceerde Kill-A-Gram™ Interchangeable systeem, met een afneembaar frame aan de onderkant. Dit zorgt voor een betere luchtstroom en personalisatie. Bovendien zorgen de rubberen no-slip grip touch points voor een stevige pasvorm tijdens intense activiteiten.

Model specificaties

ModelLicht inname (VLT)
The Bonaire Breeze8.5 %
The Italo12 %
The Standard Exec12 %

Specificaties

Gezicht maat:
One Size
Extra Lens:
Climax
Meer technologieën:
100% UVA + UVB Protection

Fabrikant

Naam:
SUNSHINE DISTRIBUTION DK
Adres:
Naverland 8
Postcode:
2600
Woonplaats:
Glostrup
Land:
Denemarken

Recensies

Schrijf een recensie
Toon alle

SkatePro