De mensen van Ground Control bieden agressieve inline skaters de kans om de snelle sensatie van skaten op 3 wielen op grote wielen te ervaren. Het klassieke frameontwerp is te zien op veel fitness skates, maar is uniek compatibel met het UFS systeem.
Dankzij deze compatibiliteit kun je de Tri-Skate aan elke agressieve inline skate bevestigen met behulp van het UFS-systeem. Dit driewielige frame wordt hier aangeboden in een lichtgewicht aluminium versie met opties voor 110 of 125 mm wielen.
De wielen zijn uitgerust met ABEC 9 lagers die ontworpen zijn voor snelheid, wat het snelle karakter van deze tri-skate setup versterkt. Ze hebben een durometer van 85A, wat zorgt voor een uitstekende balans tussen grip en snelheid.
Let op: Bij de 125mm versie steken de wielen iets uit boven de hoogte van het frame. Hierdoor moet er wat materiaal worden verwijderd van de Ziel van bepaalde boottypes om een wielkuip te creƫren.