Beschrijving
De Dalbello Chakra AX 90 voor dames zijn goed presterende skischoenen die ideaal zijn voor gemiddelde skiërs.
Deze skischoenen van Dalbello hebben een buitenkant van polyurethaan, die je controle bij zowel hoge als lage snelheden verbetert. Ze bieden een comfortabele pasvorm direct uit de doos. Bovendien kun je ze thermisch vormen voor een 100% custom pasvorm.
- IF Liner met geheugeneffect zorgt snel voor een uitstekende individuele pasvorm
- MyFit-systeem ontwikkeld met voorgevormde anatomische contouren zorgt voor de best mogelijke eerste paservaring en blijft 100% aanpasbaar
- 3-delige Cabrio shell vermindert vervorming, wat zorgt voor een nauwkeurige krachtoverbrenging en een soepele ervaring bij hoge snelheden en op oneffen terrein
- Women-specifieke cuffs en voeringen zijn ontworpen om vrouwelijke rijders een goede pasvorm en isolatie te bieden
Vergeet niet om skischoenen te kiezen op basis van je Mondopoint maat. Raadpleeg onze maattabel om de juiste maat te vinden.
Model specificaties
Model | Flex | Zoolbreedte (mm) |
23.5 | - | 93mm |
24.5 | - | 96mm |
25.5 | - | 98mm |
26.5 | 100 | 100mm |
Specificaties
Breedte boot:
Normaal
Skills:
Gemiddeld
Warmte vervormbaar:
Ja
Schoen Shell:
Polyurethaan
Boot features:
3-delig, My Fit, Cabrio Design, Dames Manchet
Binnenschoen details:
IF Voering
Cuff aanpassing:
Ja