Het product is uitverkocht, en komt naar verwachting NIET meer op voorraad. Bekijk vergelijkbare producten
×
Menu

Manis Handschoenen

3,0 // 1 recensies
Uitverkocht product. Kan helaas niet meer geleverd worden
Bekijk vergelijkbare producten

Beschrijving

Deze retro-ontworpen handschoen is geïnspireerd op de racehandschoenen uit de jaren 1970 en is een moderne kijk op een klassieke stijl.

De Manis skihandschoen is gemaakt van duurzaam geitenleer in combinatie met warme PrimaLoft isolatie, zodat de handschoen ademend en waterdicht blijft.

Bovendien zijn er pols lussen ontworpen om de handschoen gemakkelijk aan te trekken.

Kortom, het is een comfortabele, goed ontworpen handschoen die uitstekende controle biedt met skistokken en je vingers de hele dag behaaglijk houdt.

Opmerking: Gebaseerd op onze ervaring en feedback van klanten, is het aan te raden om een maat groter te kiezen dan je gebruikelijke handschoenmaat, omdat deze Manis handschoenen de neiging hebben iets te klein te vallen.

Specificaties

Activiteit:
Alpine Skiing, Snowboard
Geslacht:
Heren, Dames

Fabrikant

Naam:
CAB 5-4 SAS
Adres:
125 chemin des tissourds
Postcode:
74400
Woonplaats:
Chamonix
Land:
Frankrijk

Recensies

Schrijf een recensie
Toon alle

SkatePro