Het product is uitverkocht, en komt naar verwachting NIET meer op voorraad. Bekijk vergelijkbare producten
×
Menu

I/OX Navy Camo Split ChromaPop Zon Skibril

5,0 // 1 recensies
Uitverkocht product. Kan helaas niet meer geleverd worden
Bekijk vergelijkbare producten

Beschrijving

X staat voor de X-large sferische lens in Smith's I/OX skibril serie. De lens biedt een uitstekend gezichtsveld tijdens het skiën en is geschikt voor middelgrote tot grote gezichten.

Deze skibril is ideaal voor de zonnigste dagen op de piste en wordt geleverd met een ChromaPop Sun Green Mirror lens.

Het Navy Camo Split frame en de band van deze skibril zorgen voor een comfortabele en stevige pasvorm. Hij is geschikt voor dragers van een skihelm dankzij de verstelbare band en extra siliconen aan de binnenkant van de band die zorgen voor uitstekende grip op een skihelm.

Bij deze skibril wordt een extra ChromaPop Storm Rose Flash lens geleverd, die ideaal is voor dagen met weinig licht in het skigebied, zoals bewolkte of besneeuwde omstandigheden.

Inclusief:
- Microvezel zak voor skibrillen
- Extra lens (ChromaPop Storm Rose Flash)

Specificaties

Gezicht maat:
M, L
Lens weertype:
Zonnig
Vervangbare Lens:
Ja
Lens:
ChromaPop Sun Green Mirror
Helm Compatibel:
Ja
Antifog Technologie:
5X™ anti-fog inner lens
Licht inname (VLT):
9 %
Airflowsysteem:
Ja
Schuim:
3-layer DriWic face foam
Inkl. Extra Lens:
Ja
Extra Lens:
ChromaPop™ Storm Rose Flash - 50% VLT Snow/Ni
UV filters:
UVA, UVB
Antikras:
Carbonic-X

Fabrikant

Naam:
Smith & Associates Europe B.V.
Adres:
Alpha Tower De Entree 45, 22nd Floor
Postcode:
1101 BH
Woonplaats:
Amsterdam
Land:
Nederland

Recensies

Schrijf een recensie
Toon alle

SkatePro