Lupo boots van Dalbello zijn robuust, lichtgewicht en technisch vernuftig voor zowel freeride- als touractiviteiten.
Deze AX versie biedt een iets ruimere pasvorm dankzij een 100mm bredere leest. Dit is ideaal voor mensen met bredere voeten en voor iedereen die op zoek is naar extra comfort.
Deze Lupo toerschoenen hebben een aanzienlijke flex van 120 en zijn voorzien van geribbelde buitenzolen. De GripWalk buitenzolen vereenvoudigen het lopen, terwijl de pintech inzetstukken voor bindingen compatibiliteit mogelijk maken met lichtgewicht touring pintech bindingen en GripWalk bindingen.
De Lupo boots hebben een gebruiksvriendelijke hike-and-ski functie aan de achterkant om te toeren. Een extra voordeel dat het toeren een stuk makkelijker maakt, is de afneembare tong. De tong kan worden losgemaakt om de beloopbaarheid bij bergopwaarts klimmen aanzienlijk te verbeteren. Als je hem weer vastmaakt tijdens het afdalen, biedt hij krachtige en stabiele ondersteuning.
De If Air voering biedt comfort met zacht EVA-schuim en zorgt voor een goede pasvorm en ademend vermogen. Het vetersysteem biedt voldoende ruimte als dat nodig is en een veilige, snelle pasvorm als dat nodig is.