Beschrijving
Een uitstekend wetsuit voor beginnende surfsters die op zoek zijn naar een warm en goed zittend pak.
Het Jewel Element wetsuit voor dames heeft een ritssluiting aan de achterkant voor moeiteloos in- en uitstappen en een neopreen dikte van 5,5 mm. Dit wetsuit is een veelzijdige keuze voor verschillende watersporten zoals kitesurfen, surfen, windsurfen en meer.
Kenmerken:
- Aqua-A
Aqua-A is een oplosmiddelvrije lijm op waterbasis die in alle Ion wetsuits zit.
- Waterpoort Plus
Panelen op de rug bij de rits om het binnendringen van water te voorkomen.
- Verstevigingen in de naden
Om de spanningspunten in het wetsuit te verstevigen, heeft Ion Melco tape geïntegreerd voor meer duurzaamheid. Ion adviseert: "Als je het pak op een warme dag per ongeluk in de kofferbak van je auto laat liggen, kan het gaan loslaten. Maak je geen zorgen! Ga voorzichtig met een strijkijzer over het betreffende gebied, want de lijm wordt geactiveerd door warmte."
- Contour gesneden
Wetsuits die zo zijn ontworpen dat ze de lichaamscontouren volgen, voor meer flexibiliteit en comfort. Alle Ion wetsuits hebben een contoursnit.
- Afvoergaten
Om te voorkomen dat water zich ophoopt op plaatsen waar stoffen elkaar overlappen, zijn drainagegaten aangebracht. Deze gaten vergroten niet.
- Supra Tex
Stoffen gebruikt voor de meer kwetsbare delen van het wetsuit, zoals de kniezones. Supra Tex stof biedt een verhoogde slijtvastheid.
Passende onderdelen
Vind producten die samen gaan met ION Jewel Element 5.5mm Backzip 2018 Wetsuit Dames:


