Het product is uitverkocht, en komt naar verwachting NIET meer op voorraad. Bekijk vergelijkbare producten
×
Menu

Pursuit 400ca Carve Ski's + NX11 Fluid Bindingen

4,5 // 2 recensies
Uitverkocht product. Kan helaas niet meer geleverd worden
Bekijk vergelijkbare producten

Beschrijving

Ervaar echt skiën op de piste. De Rossignol 400, met koolstofvezelplaten in de constructie, biedt een directe en dynamische krachtoverbrenging dankzij de kern en zijwanden van sandwichhout.

De hoge camber die zich over 90% van de ski uitstrekt, zorgt voor robuuste power en kantengrip, en levert dynamische en snelle prestaties. Hierdoor is hij bedreven in het uitvoeren van zowel korte als lange bochten op verschillende snelheden op geprepareerde pistes.

Optimaal voor exclusief pistegebruik.

Bindingen: NX11 Vloeiend

Let op: Als je zowel ski's als bindingen bij ons koopt, monteren wij je skibindingen zonder extra kosten. Als je de bindingen wilt laten monteren en verstelbare, geef dan de benodigde informatie door bij het afrekenen.

Specificaties

Breedte:
126/74/110 mm
Taille Breedte:
74mm
Beste gebruik:
Piste, Racing
Skills:
Gemiddeld
Radius:
14m
Kern materiaal:
Hout, Koolstof, Glasvezel
Profiel:
Camber
Binding:
Inclusief
DIN instelling:
11

Fabrikant

Naam:
SKIS ROSSIGNOL SAS
Adres:
98 rue Louis Barran
Postcode:
38430
Woonplaats:
Saint-Jean de Moirans
Land:
Frankrijk

Recensies

Schrijf een recensie
Toon alle

SkatePro